خرید بلکا

خرید بلکا

اگر شما هم قصد خرید بلکا برای نقاشی بلکای خانه یا محل کارتان را دارید و می خواهید ‌این کار را خودتان انجام دهید، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید که در این مقاله به طور مفصل به این موضوع می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

اول محاسبه متراژ محل اجرا :

باید قبل از سفارش بلکا متراژ محل اجرای بلکا را محاسبه کنید. سپس اقدام به سفارش بلکا به اندازه متراژ بدست آمده نمایید.

واحد محاسبه بلکا :

واحد فروش مواد بلکا کیلو گرم می باشد. پس در هنگام خرید بلکا باید سفارش خود را به کیلو گرم بخواهید.البته اگر در محاسبه متراژ مشکلی داشتید همکاران ما صبورانه پاسخگوی سوالات شما می باشند. تا سفارش خود را انجام دهید.

نکته مهم :

میزان پوشش هر کیلو گرم بلکا 3 متر مربع می باشد. پس اگر شما 30 متر مربع کار بلکا داشتین باید 10 کیلوگرم سفارش دهید.

البته پوشش 3 متر مربع در حالی میسر می شود که نصاب بلکا این کار را انجام دهد. پس اگر شما خودتان می خواهید بلکا را نصب کنید. برای هر 2.5 منر مربع یک کیلو سفارش دهید. و این بدان علت است که نصاب حرفه ای بلکا را با ضخامت مناسب اجرا میکند.

پس بهتر است برای 30 متر مربع کار 12 کیلوگرم بلکا سفارش دهید. و خرید یکی دو کیلو بلکا بیشتر خیال شما را راحت می کند که دیگر به مشکل کم آمدن بلکا بر نمی خورید.

دغدغه اکثر مشتریان که قصد خرید بلکا را دارند. این است که بلکای خریداری شده با کیفیت می باشد یا نه، چسب به اندازه کافی دارد یا نه؟

خوشبختانه اکثر تولید کنندگان پوشش سلولزی بلکا برای جذب مشتری و حفظ مشتریان خود سعی در ارتقای کیفیت محصولات خود دارند و از مواد اولیه درجه یک و چسب به اندازه کافی استفاده می‌کنند.

منبع : سایت بلکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا 09123387082 شفی زادهفارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس